Ugrás a tartalomra

Vegye fel velünk a kapcsolatot!

segítség (1)

Lépjen kapcsolatba az értékesítéssel

Lépjen kapcsolatba értékesítési csapatunkkal most!

agronómia (1)

Ügyfélszolgálat

Van még kérdés? Vegye fel a kapcsolatot értékesítési csapatunkkal, vagy töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot.

Kapcsolatba léphet a régiójával

Vevőszolgálat

Antoine van Wezel

antoine.vanwezel@restrain.io

+ 31 (0) 6 14 88 30 34

Európa

Paul O 'Connor
paul.oconnor@restrain.io
+ 31 (0) 623 935 714

Antoine van Wezel
Antoine.VanWezel@restrain.io

Lengyelország

Surmacz Kamil
kamil.surmacz@restrain.io
+ 48 796 182 848

Németország

Andreas Fust
andreas.fust@restrain.io
+ 49 160 91 86 12 95

Jason Blakley
jason.blakley@restrain.io
+ 49 (0) 151 / 72537872

Belgium

Paul O 'Connor
paul.oconnor@restrain.io
+ 31 (0) 623 935 714

Valentin Cloots
valentin.cloots@restrain.io
+ 32 473175287

Egyesült Királyság

Dan Hewitt
dan.hewitt@restrain.io

Nathan Edgar 
nathan.edgar@restrain.io
07590 486811

Keith Watkins
keith.watkins@restrain.io
+ 44 (0) 7872 190 938  

 

Franciaország

Adrien Fernet
adrien.fernet@restrain.io
+ 33 786 166 682

Anthony Blet
anthony.blet@restrain.io
+ 33 6 32 36 95 78

Valentin Cloots
valentin.cloots@restrain.io
+ 32 473175287

USA

Emily Merk

Emily.merk@restrain.io

+1 (509) 318-0148

Latin-Amerikában

Daniel Caldiz
daniel.caldiz@restrain.io
+ 54 9 2266 44

Daniel Silva

Műszaki osztály

Adrian Briddon 🇬🇧

Adrian.briddon@restrain.io tel

+44 7789 924894

 

Valentin Cloots 🇫🇷🇧🇪
valentin.cloots@restrain.io

+ 32 (0) 473 17 52

Hollandia

Paul O'Connor
Paul.Oconnor@restrain.io
+ 31 6 239 35

Bram Luijkx
bram.luijkx@restrain.io
+31 6 27454382

 

Új piacok

Dirk Garos
dirk.garos@restrain.io
+ 31 65 38 69

Megtanulják, hogyan kell használni a Restrain-t?

Kövesse online képzésünket és készüljön fel a következő tárolási szezonra.

Készen áll a Restrain használatára?

Kérjen árajánlatot még ma, kevesebb mint 2 perc alatt. Itt az ideje kipróbálni az etiléngázt.

Támogatás

Hol tudunk segíteni?

  • Ez a mező érvényesítés céljából, és változatlanul kell hagyni.
Hogyan válhatok a Restrain ügyfelévé?

Használja az alábbi linket 2 perces ügyfél -regisztrációs kérelem kitöltéséhez: https://restrain.io/register

Hogyan írhatom alá a Restrain szerződésemet a Docusign online úton?

A digitális szerződést az e-mailben nyithatja meg, ha az e-mail tetején található „DOKUMENTUM ELLENŐRZÉSE” gombra kattint. (A szerződés nincs külön pdf mellékletben)

Ezután áttekintheti a szerződést, és a rájuk kattintva kezdeményezheti/aláírhatja a jelzett pontokat:

  • Az első lépés a Docusign (aláíró eszközünk) feltételeinek elfogadása.
  • Ezután kattintson a narancssárga „Jelentés” gombra az 1. oldalon, majd
  • A narancssárga „Sign” (kezdőbetű) gombon a 2. oldalon, majd
  • A narancssárga „Sign” gombon a 3. oldalon, majd
  • Végül az utolsó oldalon kattintson a narancssárga „jel” gombra.

Ha egy gombra kattint, a fájl automatikusan folytatja a következő lépéssel.

A Restrain automatikusan megkapja az aláírt szerződést digitálisan e-mailben, Ön pedig kap egy másolatot.

Hogyan tudom követni az online képzést?

1. lépés: Látogassa meg a képzési platformot
2. lépés: Válassza ki az edzés nyelvét
3. lépés: Regisztráljon

Használja a következő linket:
https://restrain.thinkific.com/

Hol találom a Restrain kézikönyvet vagy a Gyors üzembe helyezési útmutatót?

A letöltési oldalunkon letöltheti a fontos Restrain dokumentumokat: https://restrain.io/downloads/

Hol találom a Restrain cég adatait?

A következő oldalon találhatja meg a Restrain vállalati információkat, például: banki adatokat, címet és a Restrain áfa számot: https://restrain.io/company-details

 

Címeink

Készen állsz a visszatartásra?

Ideje kipróbálni az etilén-gázt

Kapcsolatba léphet a régiójával